Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Afirmacijų rinkinys Kaip tapti dama

Top Afirmacijų rinkinys  Kaip tapti dama

 

Afirmacijų „Kaip tapti dama“ naudojimas pagal individualų poreikį. Kortelę galima traukti ryte, dieną arba tiesiog perskaityti visas korteles iš eilės.

Afirmacijų „Kaip tapti dama“ interpretavimas yra dvejopas. Jei šiuo metu ištrauktas teiginys jums suskamba ir rezonuoja tai, apie ką galvojate, vadinasi, tai ženklas, kad viską atliekate gerai ir teisingai. Priimkite šią žinutę pagal vidinį pajautimą. Vizualizuokite procesą ir rezultatą, lyg taip jau įvyko. Šioje būsenoje pabūkite kelias minutes. Įsijausti į šią būseną labai padeda eteriniai aliejai bei muzika pagal poreikį. Man labai patinka gamtos garsai, jūros ošimas, paukščių čiulbėjimas ir mėgstamas eterinio aliejaus kvapas.

Jei ištraukta afirmacija jums suskambėjo keistai (tarsi tai ne apie mane), vadinasi, jūsų pasąmonė nori, kad sąmonė šį teiginį priimtų kaip teisingą. Tai ženklas, kad šią mintį į save reikia integruoti, jog nebūtų atmetimo. Mūsų protas yra gudrus, tačiau pasąmonė – gudresnė. Jūsų pasąmonė labai stengsis, kad ši mintis neduotų ramybės visą dieną, kol patikėsite, jog tai tiesa apie jus. Tik ar pavyks susitarti su savo protu ir perprogramuoti jį, viskas priklausys nuo jūsų įtikėjimo šia mintimi.

Taip pat jei ištraukus afirmaciją įvyko šios minties atmetimas (tai ne apie mane) ir susimąstėte, naudinga savęs paklausti: o ką galėčiau padaryti, kad tai, kas parašyta, būtų tiesa? Ar kitą klausimą, kuris pirmas gims mintyse.

Nesijaudinkite, jeigu į sau užduotą klausimą iš karto nepavyksta atsakyti. Pabūkite su šia mintimi tiek, kiek reikia, nuolat apie tai sau primenant. Svarbu nepamiršti, kad ištraukos afirmacijos interpretavimas yra labai individualus, todėl būkite sąmoninga ir žinutes priimkite intuityviai. O norėdama gauti užuominą į sau užduotą klausimą, jos ieškokite „Kaip tapti dama“ knygų serijos dalyse.

Afirmacijų interpretavimas labai individualus, todėl kaip suprato šį knygos skyrių jūs ir jūsų pažįstama – tai du skirtingi variantai.

Tad reikia kliautis tik savimi ir savo vidiniu balsu, kuris tikrai pasufleruos atsakymą.

Galbūt ne iš karto, bet po kurio laiko tikrai viską suprasite, kaip afirmacijoje ištartus žodžius pritaikyti sau, kad patikėtumėte šiuo teiginiu ir savimi. 

Tikiuosi, kad šios afirmacijos padės tau pažinti save, įgyti daugiau pasitikėjimo savimi bei tapti savo gyvenimo šeimininke.

Kiekviena mintis, kiekvienas pojūtis kuria mus ir aplinką, net aplinkybes. Ką sukuriame savo galvoje, tą atspindime socialiniame, visuomeniniame ir šeiminiame gyvenime.

Tad afirmacijų kartojimas yra palankus būdas projektuoti dabartį ir ateitį. Kartodama šį afirmacijų rinkinį programuoji save tapti dama. 

 

Afirmacijų rinkinį sudaro:

45 kortelės

Instrukcija

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

  • Prekės kodas: afirmacijų-rinkinys
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 19.90€
  • Be PVM: 19.90€