Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Aukojimasis dėl santykių rezultatas

Posted by administratorius 2019/06/05 0 Comment(s)

Labas, Mielosios,

 

Kai pasiaukojate dėl meilės ir užimate antraeilį vaidmenį bendraudamos su vyru, vis tiek tikitės, kad vyras jus labiau mylės. Taip gali atsitikti, o gali ir ne. Tačiau atsitiks štai kas.

 

KAI PAAUKOJATE SAVE KAD JUS LABIAU MYLĖTŲ KAS NORS KITAS, PATI IMATE SAVE MAŽIAU MYLĖTI.

Kiekvieną kartą, kai atsisakote pomėgio, draugo ar svajonės, tikėdamasi kad taip laimėsite vyro meile, jūs atsisakote dalelės savęs. Kuo daugiau jūs paaukojate, tuo mažiau jūsų lieka, kol vėliau pasijaučiate lyg tuščia. Nieko iš jūsų neliko. Jūs viską nugenėjote, kad taptumėte mielesnė, ir tai darydama praradote savo esmę, savo  moteriškumo dvasią.

Šį praradimą beveik visada lydi pyktis ir depresija. Jums apmaudu dėl to, kad esate padariusi, o jūsų savos vertės pajutimas ir savigarba  ženkliai sumažėja. Jūs pasipiktinate vyru, dėl kurio aukojotės, kadangi daugeliu atveju jo meilė nebus tokia, kokios jūs norėjote.

 

PATARIMAS: Kaip santykiuose su vyru liautis save aukoti

 

1. Surašyk sąrašą visko ką paaukojote meilei, prisiimdama visus savo santykius su vyru. Tai NĖRA pratimas prasiblaškyti. Aš labai rekomenduoju šį pratimą, nes jį darydama jūs susimąstysite apie savo elgesį ir pakankamai pasipiktinsite, kad liautumėtės vieną kartą ir visiems laikams tapti antraeile.

 

2. Sudaryk sąrašą žmonių, pomėgių, užsiėmimų ir įsitikinimų, kurie jums yra svarbūs. Tai jums primis, kas jūs esate ir kas jums rūpi, ir bus daug sunkiau įtikinti save, kad jums tikrai patinka dviračių lenktynės, žvejyba, pašto ženklų kolekcionavais ar kas nors kita, kuo domėsis kitas jūsų sutiktas vyras.

 

3. Įsipareigokite savo svajonėms – taip jūs galėsite tapti turtinga asmenybe, o ne tuščias chameleonas laukiantis, kad jį pripildytų vyras. Kuo turtingesnė ir išbaigtesnė bus jūsų, kaip moters asmenybė, tuo mažiau tikėtina, kad jūs užmegsite santykius su vyru, beviltiškai ieškodama pritarimo ir todėl būdama kandidatė į auką.

 

 Su meile, Eglė