Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Kodėl reikia galvoti ką galvoji

Posted by superadministratorius 2019/06/05 0 Comment(s)

 

Labas, Mieloji,

 

Dauguma mūsų užaugome tikėdamos, jog mus valdo emocijos. Mums teigė, kad kai jaučiamės prislėgtos, prislėgtos būna ir mūsų mintys, o tada atitinkamai pasikeičia ir mūsų elgsena. O kai jaučiamės pakylėtos, tada pakylėtai mąstome ir veikiame. Bet didžiausia kelių pastarųjų dešimtmečių psichologijos atradimas yra tas, kad egzistuoja ir atvirkštinis ryšys.

 

Mes galime rinktis, ką galvoti, o kaip galvojame, taip jaučiamės ir elgiamės. Tu gali pakeisti savo savijautą ir elgseną pakeisdama savo mintis.

 

Ar tai ne nuostabi žinia?! Tai reiškia, kad tavo savijautai įtakos turi santykiai, ir kad tai gali pasikeisti tą patį momentą, kai pasikeis tavo požiūris į juos. 

 

Tavo emocijos savo atžvilgiu gali pasikeisti tą pačią akimirką, kai pasikeis tavo požiūris į save. Kai kitaip galvoji, kitaip ir jautiesi.  Kai kitaip jautiesi, kitaip ir veiki. Skamba per daug paprasta.

Bet tu tiesiog pabandyk.

 

 Su meile, Eglė