Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Kodėl reikia jausti dėkingumą savo buvusiam mylimajam

Posted by klientas 2019/10/06 0 Comment(s)

Labas, Mielosios,

 

Kiekvienuose santykiuose galima įžvelgti kai ką, už ką galėtume būti dėkingos. Ir net jeigu jie buvo labai skausmingi, galbūt įgijome neįkainojamos patirties?

 

 

TAIGI UŽUOT GRAUŽUSIOS SAVE AR KALTINUSIOS PARTNERĮ, PAŽVELKIME, KIEK PATIRTIES IR GALBŪT IŠMINTIES ĮGIJOME TURĖDAMOS ŠIUOS IŠ PIRMO ŽVILGSNIO NE ITIN SĖKMINGUS SANTYKIUS.

 

Mums pirmiausia teks susijungti su tikraisiais savo jausmais. Taip, tos mintys mums labai gerai pažįstamos: "Kodėl jis taip pasielgė?" "Tai jo kaltė", "Aš viską sugadinau". t.t. Jos juk nuolat įkyriai zvimbia galvoje. Bet paklauskime savęs, kas už to slypi. Kai kurios iš mūsų pasakys nieko nebejaučiančios.Tik štai tos mintys... Nenuvertinkite tų minčių, kurios vis grįžta. Jos kalba mums apie tai, kad ne viskas dar užbaigta, kad mūsų jausmai kunkuliuoja, tik juos ignoruojame.

 

Jei mums sunku išsiskirti su buvusiu mylimuoju dėl to, kad jį vis dar idealizuojame, susijunkime su savo jausmais. Štai tada galime pamatyti ir jo trūkumus, šiek tiek išsamesnį jo vaizdą. Tada išsiskyrimas gali būti ne toks skausmingas. O jeigu mes vis dar pykstame ant jo ir kaltiname jį, kad santykiai nenusisekė, pažvelgusios šiek tiek giliau pamatysime puikiąsias jo puses, tai kas kadaise mus sužavėjo.

Ir tai gali mūsų pyktį sunaikinti. Bet kuriuo atveju, jei norime išsiskirti taip, kad mūsų nebevargintų buvę santykiai, dirbkime su savimi sau priimtinais būdais, kol buvusiam partneriui pradėsime jausti tik dėkingumą.

 

Juk kiekvienuose santykiuose galime įžvelgti kai ką, už ką galėtume būti dėkingos!

 

Nusilenkime savo patirčiai, kad ir kokia ji būtų!

 

 Su meile,

 Eglė