Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Šešios priemonės padedančios duoti iš širdies

Posted by klientas 2020/01/08 0 Comment(s)

Labas, Mielosios,

 

Jūs pateisinate savo paskirtį, kai leidžiate savo širdžiai duoti taip, kad pažadintumėte kitą širdį. Kad būtumėte geras duodantysis, jums nereikia išleisti daugybės pinigų. Jūsų dvasinės dovanos, kurios paliečia kitą žmogų, širdis širdin, ir yra pačios brangiausios dovanos.

 

Štai keli žingsniai, kurie padės sukurti nuoširdesnius ir artimesnius santykius, išmokys duoti kūrybingai, išmintingai ir iš širdies.

1. Užduokite kitokius klausimus. Jei jūsų gyvenime yra koks nors piktas, uždaras ar nedraugiškas žmogus, nepasiduokite impulsui kritikuoti, daryti išvadas arba globėjišku tonu, klausti, kas nutiko. Jūs neprivalote spęsti kitų žmonių problemų, bet galite padėti jiems suprasti ką jie jaučia, ir paskatinti aiškiai išsakyti savo poreikius. Atverkite savo širdį ir duokite pasinaudodami jūsų turimomis galimybėmis, padėti žmonėms jūsų gyvenime atrasti savo tikruosius poreikius

 

2. Dovanokite dovanas.  Gal jūs manote, kad dovanoti reikia tik tam tikromis progomis ar tada, kada iš jūsų to tikimasi. Kad kiti žinotų, kaip juos branginate, pamėginkite dovanoti spontaniškas dovanas, čia ir dabar dovanodami nuoširdžiai dovanas iš širdies, jūs padėsite išlaikyti atvirą širdį.

 

3. Dovanokite kūrybiškai. Užuot pirkę dovaną paskutinę minutę, planuokite. Įsigilinkite į savo jausmus ir paklauskite savęs, kas iš tikrųjų sujaudiną kitą žmogų.

 

4. Dovanokite visą savo dėmesį. Skirti visą dėmesį yra nuostabi dovana, kuri žmonėms pasako, kad jūs juos branginate. Susitelkite į pokalbį. Darykite tai, kad sustiprintumėte ryšį. Tai parodo, kad jums rūpi ši akimirka.

 

5. Dalinkitės savo gyvenimo išmintimi. Kiekvienas mūsų turi gyvenime sukauptos išminties. Semtis iš savo išminties šaltinio, kad padėtumėte kitiems, yra tarsi pasiūlyti stiklinę šalto vandens kenčiančiam nuo ilgo skausmingo troškulio.

 

6. Atiduokite ir kvieskite srautą. Jei jūsų gyvenime nėra trokštamo srauto stebuklo, grįžkite prie paprastos formulės. Ką nors atidavus, gyvenime atsiranda, kas nors nauja. Padovanokite savo senus daiktus labdarai, ir stebėkite, kas vyksta jums atsisakius netvarkos ir atvėrus erdvę, skirtą tekėti trokštamam davimo ir gavimo srautui. Į širdies kilnumą visada bus atliepta.

 

 Su meile, Eglė