Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Afirmacijų rinkinys

 

Labas,

 

Aš jau įsivaizduoju tavo realius pokyčius!!! Ir man oda pašiurpsta iš nuostabos įsivaizdavus, kokie pokyčiai tavo gyvenime įvyks dėka šių afirmacijų.

 

Apie afirmacijas

 

Afirmacijos – tai dažnai kartojami teiginiai, dėl kurių daroma įtaka sau. Afirmacijos padeda keisti savo mąstymą. Kitaip tariant, tai tam tikri pozityvūs teiginiai, kartojami savęs programavimo ir savitaigos tikslais. Jie gali būti vos vieno trumpo sakinio ilgumo, o gali susidaryti ir iš kelių ar net keliolikos sakinių.

Mūsų pasąmonė yra labai jautri ir imli jausmingai, vaizdingai bei dažnai kartojamiems žodžiams. Tad šie pozityvūs teiginiai – tam tikros teigiamos programos, kurias įdiegiame ir paleidžiame veikti savo pasąmonėje, sąlygojančioje tolesnius pokyčius.

Tu tik įsivaizduok, kaip tai nuostabu! Nuolat kartojamos afirmacijos veikia tavo pasąmonę, o nuo dažno kartojimo imsiesi veiksmų, kad afirmacija virstų realybe. Afirmacijos padeda keisti savo gyvenimą. Visa paslaptis slypi tavo mintyse!

Aš tau nuoširdžiai linkiu kartojant Kaip tapti dama afirmacijas sąmoningai išmokti pastebėti ir kontroliuoti savo mintis.

Rodyti:
Rūšiuoti pagal:
Afirmacijų rinkinys Kaip tapti dama Top

Afirmacijų rinkinys Kaip tapti dama

Labas, Man labai malonu su tavimi susipažinti. ..

19.90€ Be PVM: 19.90€