Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Afirmacijų rinkinys

Apie afirmacijas

 

 

Afirmacijos – tai dažnai kartojami teiginiai, dėl kurių daroma įtaka sau. Afirmacijos padeda keisti savo mąstymą. Kitaip tariant, tai tam tikri pozityvūs teiginiai, kartojami savęs programavimo ir savitaigos tikslais. Jie gali būti vos vieno trumpo sakinio ilgumo, o gali susidaryti ir iš kelių ar net keliolikos sakinių.

Mūsų pasąmonė yra labai jautri ir imli jausmingai, vaizdingai bei dažnai kartojamiems žodžiams. Tad šie pozityvūs teiginiai – tam tikros teigiamos programos, kurias įdiegiame ir paleidžiame veikti savo pasąmonėje, sąlygojančioje tolesnius pokyčius.

Tu tik įsivaizduok, kaip tai nuostabu! Nuolat kartojamos afirmacijos veikia tavo pasąmonę, o nuo dažno kartojimo imsiesi veiksmų, kad afirmacija virstų realybe. Afirmacijos padeda keisti savo gyvenimą. Visa paslaptis slypi tavo mintyse!

Aš tau nuoširdžiai linkiu kartojant Kaip tapti dama afirmacijas sąmoningai išmokti pastebėti ir kontroliuoti savo mintis.

Rodyti:
Rūšiuoti pagal:
Metaforinės asociatyvinės afirmacijos "Kaip tapti dama“ 45 kortų rinkinys Top

Metaforinės asociatyvinės afirmacijos "Kaip tapti dama“ 45 kortų rinkinys

Metaforinės asociatyvinės afirmacijos "Kaip tapti..

19.90€ Be PVM: 19.90€