Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Kursai ir seminarai

Kursai ir seminarai

 

Tu visada turi galimybę rinktis. Nori gyventi geriau? Pradėk tai daryti dabar, pakeisk savo požiūrį šiandien. Tu esi dama ir niekada to nepamiršk. Tau vyrai turi gėles dovanoti, ant rankų nešioti, lepinti ir rūpintis tavimi. Viską tu turėsi jei išmoksi gerbti ir mylėti save. Kai suprasi kokia tu galinga būdama moteriškai silpna. Tau nereikia kovoti už vietą po saule, tau reikia tik išmokti paprašyti būti po ja! Mylėk save labai, neskriausk savęs, klausykis savęs. Pradžioje bus labai sunku. Tačiau vėliau tu suprasi, kodėl buvo verta tai, taip skaudžiai suprasti.

 

Damos saviugdos dienos programa


10:00 val. Susipažinimas
10:30 val. Paskaita. PASAULIS ir dabartinė santvarka. Ar tai ne spektaklis? (Lina)
11:30 val. Pratybos: Santykiai su Savimi ir Kitais! Spręsime Eglės paruoštas autorines pratybas, kurių dėka tu giliau pažinsi santykį su savimi ir kitais. Pratybų trukmė 1val. (Eglė)
12:30 val. Gardūs pietūs
13:00 val. Paskaita. DĖKINGUMAS ir jo vibracija bei nauda. (Lina)
14:30 val. Pratybos: Mandalų spalvinimas, vidinio "Aš" atskleidimas ir sustiprinimas spalvinimo terapija. Pratybu trukmė 1.5val. (Eglė)
15:30 val. Pertrauka, užkandžiai.
16:00 val. Paskaita. DĖKINGUMAS: kartą paragavęs, negali sustoti. (Lina)
17:30 val. Pratybos: Sąmoningumo lavinimo praktikumas, kartu su vizualizacija ir minčių galia. Savo svajonių gyvenimo, koliažo formavimas ir aptarimas. Pratybų trukmė 1.5 val. (Eglė)
19:00 val. Atsisveikinimas. Pabaiga.

 

Trumpai prisistatysime


Aš esu Eglė psichologė, rašytoja, įvairių projektų vadovė, kūrėja, harmoningo gyvenimo lektorė, autorė Kaip tapti dama knygų serijos, stalo žaidimo "Damos ir Džentelmeno harmoningi santykiai" ir "Kaip tapti dama" afirmacijų rinkinio.

 

Lina Nikitinaitė mano sielos draugė, DĖKINGUMO ir SĖKMĖS ŽURNALŲ autorė.

Kaip ji teigia, yra labai lengva būti dėkingu, kuomet viskas eina lyg per sviestą, tačiau būti dėkingam, kuomet yra nelengva - štai čia ir prasideda aukštasis mokslas. "Jau penkerius metus, kuomet publikavau DĖKINGUMO ŽURNALĄ, žmonėms pasakoju apie dėkingumą, nes jis - nemokamas vaistas nuo visų negalavimų, o su juo į gyvenimą atkeliauja didžiausias gėris bei stebuklai.

Leiskite su Jumis pasidalinti savo dėkingumo kelionės įspūdžiais, kurioje esu 10 m."

Registracija JAU vyksta. Vietų skaičius yra ribotas. 

 

Damos saviugdos dienos kaina 110€ į kainą  įskaičiuoti gardūs pietūs ir užkandžiai.

 

Registracija patvirtinama tik gavus apmokėjimą.

Mokėjimo rekvizitai:
Gavėjas: MB Saviugda
Sąskaita: LT253500010009577169
Mokėjimo paskirtis:
Damos saviugdos diena

 

Būtina užpildyti šią formą

https://forms.gle/CGLR7bT5yVRds5V98

 

 

Atlikus mokėjimą registracijai reikalingus duomenis

vardą, pavardę ir telefono numerį

parašykite į el. p. info@kaiptaptidama.lt

 

Iki susitikimo!

 
Su meile,
Eglė ir Lina

Šioje kategorijoje prekių nėra.