Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Kursai ir seminarai

Kursai ir seminarai

Jei jaučiatės įstrigę užburtame rate, pabandykite keisti taktiką – skirti laiko sau ir pasitikrinti, ko iš tiesų norisi.

 

Nesvarbu ar ką tik baigėte kažkurį savo gyvenimo etapą, ir nežinote, kuriuo keliu pasukti. Ar gyvenimo prasmės klausimai neduoda ramybės. Ryžtis pokyčiams ne visada lengva, bet įmanoma! 

 

Aš galiu Jums padėti Jūsų asmeninių pokyčių procese jaustis drąsiau ir labiau pasitikėti savimi. 

 

Kviečiu į saviugdos individualias konsultacijas

 

Mūsų susitikimai vyks jums patogiu metu 1val. kartą per savaitę. Iš viso 4 kartus per 28d. (skaičiuojant nuo pirmos konsultacijos  pradžios). 

 

Susitikimai vyks nuotoliniu būdu naudojantis vaizdo pokalbį.

▪️Pirmos konsultacijos metu išgryninsime tikslą ir jūsų siekiamus pokyčius. Po konsultacijos bus užduoti namų darbai, kuriuos būtina atlikti per 7d. iki sekančio susitikimo. 
▪️Antros konsultacijos metu į jūsų situaciją pažvelgsime giliau. Analizuosime, tai kas jums yra neaišku, kurioje vietoje save stabdote. Kartu ieškosime atsakymų į jūsų klausimus.
▪️Trečios konsultacijos metu formuosime naujus įsitikinimus, keisime požiūrį ir ateities perspektyvas.
▪️Ketvirtos konsultacijos metu apžvelgsime rezultatus. Stiprinsime jūsų pasitikėjimą savimi savarankiškai tęsti pokyčius savo gyvenime. 

 

Kiekvieno susitikimo metu Jūs susipažinsite vis su kitais saviugdos metodais. Ir gausite užduotis tolimesniam savarankiškam darbui su savimi.

 

Po apmokėjimo aš su Jumis asmeniškai  susisieksiu suderinti susitikimų datas ir laiką. 

 

Trumpai apie mane 

 

Esu Eglė Kijevič - Zakaraitė psichologė, saviugdos trenerė, autorė, harmoningo gyvenimo lektorė. 

 

Nuolat keliu savo kompetenciją ir lavinu įgūdžius dalyvaudama tarptautinėse konferencijose ir mokymuose. 

 

Iki susitikimo, 
Eglė

 

 

Šioje kategorijoje prekių nėra.