Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Apie mane

 

 Esu Eglė psichologė, saviugdos trenerė, rašytoja, harmoningo gyvenimo lektorė bei įvairių projektų vadovė. Savo žinias nuolat gilinu įvairiuose saviugdos mokymuose visame pasaulyje!

Visi nauji projektai yra mano magiška kelionė, kuri prasideda nuo idėjos vedančios savo nepakartojamu keliu iki galutinio tikslo. Mėgavausi šios kelionės jauduliu, staigius jos posūkius, netikėtumus, lydintį džiaugsmą, virpulį, priėmiau kaip gyvenimo dovaną.

  

Kaip tapti dama filosofija

 

Dama – tai savimi pasitikinti, laisva asmenybė, kuriai pirmiausia rūpi jos nuolatinis asmeninis tobulėjimas. Tai moteris, kuri vienu metu yra atsidavusi savo darbui, vyrui – pavyzdinga žmona, rūpestinga mama savo vaikams.

 

Tai moteris, kuri niekada nepamiršta savo tikrosios „AŠ“.

 

Tai moteris, kuri negyvena pagal sampratą „aš nekuriu tikrovės“, ji nieko nekaltina, jeigu nutinka kažkas blogo, nes supranta, kad ji pati kuria savo rojų žemėje. Tai naujo prasidedančio amžiaus moteris,kuri, pavargusi nuo dabartinių visuomenėje įsigalėjusių moters elgesio stereotipų ir taisyklių, keičiasi tam, kad taptų iš tiesų laiminga.

Ji išmintinga, supratinga, sąžininga sau ir kitiems, atsidavusi šeimai, švelni, trapi ir kartu savarankiška, žinanti, ko nori iš gyvenimo.

  

 

Linkiu, kad perskaičius "Kaip tapti dama" knygų seriją tavo gyvenime įvyktų daug malonių nuostabių dalykų! Sumažėtų lūkesčių kitų žmonių atžvilgiu, taptumei vis sąmoningesnė santykiuose su kitais. Sumažėtų prisirišimai ir po truputį didėtų gebėjimas paleisti nuoskaudas, kurios daugybę metų skaudina, paleisti žmones, kurie jau seniai nebėra su tavimi.

 

Juk išmokus paleisti auga savivertė, pasitikėjimas savimi bei įgauname drąsos kurti savo gyvenimą.

 

Taip pat linkiu su savo antrąja puse sužaisti stalo žaidimą "Damos ir Džentelmeno harmoningi santykiai" ir kartu su mylimuoju - (ą) atrasti darnių santykių paslaptį!

 

Juk visų kivirčų pagrindinė priežastis yra manymas, kad kiekvienas esame teisiausi ir norim pasirodyt teisingiausi. Ir vis bandome kažką kažkam įrodyt, tačiau dažnai mes nesuprantam vienas kito, nes kalbam iš savų pasaulių, iš savo suvokimo.

 

O santykiuose reikia tiek nedaug, tik daugiau supratingumo, meilės ir pagarbos vienas kitam!
 

 

 
Turi klausimų, parašyk man Email info@kaiptaptidama.lt