Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Apie mane

 

Trumpai apie mane 

 
Esu Eglė Kijevič - Zakaraitė psichologė, asmenybės ugdymo trenerė, rašytoja, autorė stalo žaidimo, harmoningo gyvenimo lektorė. 

 

Išsilavinimas

 
2008 - 2011m. Vilniaus kolegija. Socialinė pedagogika profesinis bakalauras. 
2012 - 2013m. Kauno technologijų universitetas. Viešojo administravimo išlyginamosios podiplominės studijos. 
2016 - 2020m. Mykolo Romerio universitetas. Psichologijos bakalauras. 
2020 iki dabar. Mykolo Romerio universitetas. Verslo psichologija. Magistras.

2022 iki dabar. Všį Sisteminių sprendimų institutas. Sisteminė fenomenologinė psichoterapija (konsultavimas) ir į klientą orientuotos šeimos konsteliacijos. 

 

Domėjimosi sritys: Reiki, netradicinė medicina, astrologija. 

 

Nuolat keliu savo kompetenciją ir lavinu įgūdžius dalyvaudama tarptautinėse konferencijose ir mokymuose.

 

  

Projekto "Kaip tapti dama" filosofija

 

Dama – tai savimi pasitikinti, laisva asmenybė, kuriai pirmiausia rūpi jos nuolatinis asmeninis tobulėjimas. Tai moteris, kuri vienu metu yra atsidavusi savo darbui, vyrui – pavyzdinga žmona, rūpestinga mama savo vaikams.

 

Tai moteris, kuri niekada nepamiršta savo tikrosios „AŠ“.

 

Tai moteris, kuri negyvena pagal sampratą „aš nekuriu tikrovės“, ji nieko nekaltina, jeigu nutinka kažkas blogo, nes supranta, kad ji pati kuria savo rojų žemėje. Tai naujo prasidedančio amžiaus moteris,kuri, pavargusi nuo dabartinių visuomenėje įsigalėjusių moters elgesio stereotipų ir taisyklių, keičiasi tam, kad taptų iš tiesų laiminga.

Ji išmintinga, supratinga, sąžininga sau ir kitiems, atsidavusi šeimai, švelni, trapi ir kartu savarankiška, žinanti, ko nori iš gyvenimo.

  

 

Linkiu, kad perskaičius "Kaip tapti dama" knygų seriją tavo gyvenime įvyktų daug malonių nuostabių dalykų! Sumažėtų lūkesčių kitų žmonių atžvilgiu, taptumei vis sąmoningesnė santykiuose su kitais. Sumažėtų prisirišimai ir po truputį didėtų gebėjimas paleisti nuoskaudas, kurios daugybę metų skaudina, paleisti žmones, kurie jau seniai nebėra su tavimi.

 

Juk išmokus paleisti auga savivertė, pasitikėjimas savimi bei įgauname drąsos kurti savo gyvenimą.

 

Taip pat linkiu su savo antrąja puse sužaisti stalo žaidimą "Damos ir Džentelmeno harmoningi santykiai" ir kartu su mylimuoju - (ą) atrasti darnių santykių paslaptį!

 

Juk visų kivirčų pagrindinė priežastis yra manymas, kad kiekvienas esame teisiausi ir norim pasirodyt teisingiausi. Ir vis bandome kažką kažkam įrodyt, tačiau dažnai mes nesuprantam vienas kito, nes kalbam iš savų pasaulių, iš savo suvokimo.

 

O santykiuose reikia tiek nedaug, tik daugiau supratingumo, meilės ir pagarbos vienas kitam!
 

 

 
Turite klausimų, parašykite man Email info@kaiptaptidama.lt