Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Apie mane


 

Sveiki, Mielieji,


Esu Eglė rašytoja, harmoningo gyvenimo lektorė, įvairių projektų vadovė bei būsima psichologė. Savo žinias nuolat gilinu įvairiuose saviugdos mokymuose visame pasaulyje!

Visi nauji projektai yra mano magiška kelionė, kuri prasideda nuo idėjos vedančios savo nepakartojamu keliu iki galutinio tikslo. Mėgavausi šios kelionės jauduliu, staigius jos posūkius, netikėtumus, lydintį džiaugsmą, virpulį, priėmiau kaip gyvenimo dovaną.

 

Bet atsigręžus atgal į savo kelionę, labiau nei kas kita mane nustebino žmonės suvaidinę gyvybiškai svarbias roles įgyvendinant visas mano idėjas.

Todėl norėčiau padėkoti tiems, kurie išblaškė visas mano abejones, kad mano kūryba atsidurtų Jūsų rankose tokia, kokia yra dabar! 

 

„Kaip tapti dama“ – tai knygos apie amžinąsias gyvenimo vertybes, kurios kovoja su amžinai egzistuojančiu blogiu.

 

 

Linkiu, kad perskaičius visas Kaip tapti dama knygas tavo gyvenime įvyktų daug nuostabių dalykų! Sumažėtų lūkesčių kitų žmonių atžvilgiu, taptumei vis sąmoningesnė santykiuose su kitais. Sumažėtų prisirišimai ir po truputį didėtų gebėjimas paleisti nuoskaudas, kurios daugybę metų skaudina, paleisti žmones, kurie jau seniai nebėra su tavimi.

 

Juk išmokus paleisti auga savivertė, įgauname drąsos kurti savo gyvenimą.

 
Turi klausimų, parašyk man info@kaiptaptidama.lt

 

Su meile,

Eglė