Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Apie mane

 

Sveiki, Mielieji,

 

Esu Eglė, rašytoja, harmoningo gyvenimo lektorė, įvairių projektų vadovė, studentė. Savo žinais nuolatos gilinu įvairiuose saviugdos mokymuose visame pasaulyje. Visi nauji projektai yra mano magiška kelionė, kuri prasideda nuo idėjos vedančios savo nepakartojamu keliu iki galutinio tikslo. Mėgavausi šios kelionės jauduliu, staigius jos posūkius, netikėtumus, lydintį džiaugsmą, virpulį, priėmiau kaip gyvenimo dovaną.

 

Bet atsigręžus atgal į savo kelionę, labiau nei kas kita mane nustebino žmonės suvaidinę gyvybiškai svarbias roles įgyvendinant šią idėją. Kelionė rašant knygų seriją „Kaip tapti dama“ nuo pat pradžių iki pat pabaigos buvo permaininga.

 

Todėl norėčiau padėkoti tiems, kurie išblaškė visas mano abejones, kad šios knygos atsidurtų Jūsų rankose tokios, kokios yra dabar! 

 

 

 

Turi klausimų, parašyk man info@kaiptaptidama.lt

 

„Kaip tapti dama“ – tai knygos apie amžinąsias gyvenimo vertybes, kurios kovoja su amžinai egzistuojančiu blogiu.

 

Linkiu, kad perskaičius visas Kaip tapti dama knygas tavo gyvenime įvyktų daug nuostabių dalykų! Sumažėtų lūkesčių kitų žmonių atžvilgiu, taptumei vis sąmoningesnė santykiuose su kitais. Sumažėtų prisirišimai ir po truputį didėtų gebėjimas paleisti nuoskaudas, kurios daugybę metų skaudina, paleisti žmones, kurie jau seniai nebėra su tavimi.

 

Juk išmokus paleisti auga savivertė, įgauname drąsos kurti savo gyvenimą.

 

Su meile,

 Eglė