Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Damos ir Džentelmeno harmoningi santykiai

Top Damos ir Džentelmeno harmoningi santykiai

Sveiki, Mielieji


Pristatau savo naujausią kūrinį stalo žaidimą lavinantį poros bendravimą ir santykius. Šis stalo žaidimas padės Jums pažvelgti į santykius kitu kampu bei geriau įsigilinti ir suprasti savo partnerį (ę). 

Šio žaidimo tikslas – padėti geriau pažinti savo antrąja puse. Žaisdami šį žaidimą Jūs lavinsite savo vaizduotę, išmoksite išgirsti ir įsiklausyti į savo antrosios pusės svajones. Jūs lavinsite bendravimą drauge ir, žinoma, santykius

 

Svarbiausia žaidžiant šį žaidimą būti maksimaliai atviriems ir kūrybiškiems, nes tik tada pavyks atverti naujus santykių horizontus bei pereiti į naują bendravimo santykį.


Tikiuosi, kad šis stalo žaidimas paskatins Jus nuoširdžiai tarpusavyje bendrauti bei kartu atrasti savo harmoningų ir darnių santykių paslaptį.


Taigi, atsipalaiduokite ir mėgaukitės tarpusavio bendravimu bei drauge praleistu laiku.

 

Žaidimo sudėtis:

1. Žaidimo lenta.

2. Žaidimo instrukcija.

3. Žaidimo kortelės, klausimai ir užduotys.

4. Pasveikinimas.

5. Kita reikalinga informacija.

6. Žaidimo figūrėlės 2 vnt. žaidimo kauliukas 1 vnt.


Linkiu malonių įspūdžių!

Su meile, Eglė
 


 

  • Prekės kodas: žaidimas
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 25.90€
  • Be PVM: 25.90€