Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Damos ir Džentelmeno harmoningi santykiai

Top Damos ir Džentelmeno harmoningi santykiai

Sveiki, Mielieji

Pristatau savo naujausią kūrinį stalo žaidimą lavinantį poros bendravimą ir, žinoma, santykius. Šis žaidimas padės Jums pažvelgti į santykius kitu kampu bei geriau įsigilinti ir suprasti savo partnerį (ę). 

Šioje stebuklingoje dėžutėje Jūsų laukia stalo žaidimas dviem. Viduje yra tai, ko reikia sukurti ypač harmoningą bendravimą.

Šio žaidimo tikslas – padėti geriau pažinti savo antrąja puse. Tikiuosi, kad šis stalo žaidimas paskatins Jus nuoširdžiai tarpusavyje bendrauti bei kartu atrasti savo harmoningų santykių paslaptį.

Žaisdami šį žaidimą Jūs lavinsite savo vaizduotę, išmoksite išgirsti ir įsiklausyti į savo antrosios pusės svajones. Jūs lavinsite bendravimą drauge ir, žinoma, santykius.

Taigi, atsipalaiduokite ir mėgaukitės tarpusavio bendravimu bei drauge praleistu laiku.

 

Svarbiausia žaidžiant šį žaidimą būti maksimaliai atviriems, kūrybiškiems, nes tik tada pavyks atverti naujus santykių horizontus bei pereiti į naują bendravimo santykį.

Linkiu malonių įspūdžių!

 

Su meile, Eglė
 


 

  • Prekės kodas: žaidimas
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 25.90€
  • Be PVM: 25.90€