Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Žaidimas

Sveiki,

Šis žaidimas padės Jums pažvelgti į santykius kitu kampu, bei geriau įsigilinti ir suprasti savo partnerį (ę).  Taip pat vienas apie kitą sužinosite daug naujų įdomių dalykų. Svarbiausia žaidžiant šį žaidimą būti maksimaliai atviriems, kreatyviems, nes tik tada pavyks atverti naujus santykių horizontus, bei pereiti į naują norimą darnų bendravimo santykį.

 

Didelis prašymas pasidalinkite vieta kur žaidžiate šį žaidimą ir parašykite atsiliepimą apie patirtus įspūdžius savo facebook, instagram, youtube, twitter paskyroje. Taip jūs padėsite kitoms poroms siekti pokyčių savo bendravime. Šis jūsų drąsus žingsnis pastūmės kitas poras keistis ir tobulėti savo santykiuose.

Nuo savęs ir nuo savo vyro linkiu gerų ir malonių įspūdžių, linksmų išgyvenimų ir spalvingų naujų dar nepatirtų emocijų.

Rodyti:
Rūšiuoti pagal:
Damos ir Džentelmeno harmoningi santykiai Top

Damos ir Džentelmeno harmoningi santykiai

GREITAI PREKYBOJE! Mintys materializuojasi, svajonės pildosi! Šioje stebuklingoje dėžutėje Jūs..

25.90€ Be PVM: 25.90€